Hollého 59, Žilina  +421 41 5626291  trikve@trikve.sk

IMG 1341

Našou hlavnou činnosťou je import, predaj a distribúcia elektronických súčiastok a modulov.

 • Stratégiou je dlhodobá vysoká kvalita tovaru a služieb. Ako firma s takmer tridsaťročnou históriou dokážeme vyriešiť aj náročné požiadavky našich zákazníkov.
 • Elektronické súčiastky dodávame pre veľké, stredné aj malé výrobné firmy, ale tiež vývojové a servisné spoločnosti.  
 • Tvorivým a zodpovedným prístupom k zákazníkovi sa snažíme znižovať jeho náklady na podnikanie. Okrem dodávania  kvalitných produktov ponúkame náš odborný a ľudský potenciál, ktorý by mal priniesť spokojnosť a prospech obom stranám.
 • Našim zákazníkom – vývojárom, ponúkame technickú pomoc a spoluprácu, vrátane špecialistov od našich dodávateľov. Výsledkom tejto spolupráce môžu byť aj zákaznícke riešenia a komponenty.
 • Vlastnými skladovými kapacitami vieme rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov.  
 • Pre dlhodobých a spoľahlivých zákazníkov  držíme vybraný, alebo vopred dohodnutý, materiál v skladových zásobách, pripravený k okamžitému odberu.
 • Názvy položiek vo faktúre môžeme uviesť s požadovaným značením.
 • Informačný systém riadenia našej firmy minimalizuje problémy s realizáciou zákazky pri zlyhaní ľudského faktora.
 • Pre každý dopyt zákazníka spracováva obchodné oddelenie individuálnu cenovú ponuku, ktorá čo najviac zohľadňuje aktuálne potreby zákazníka.
 • Pre veľké projekty ponúkame špeciálne (projektové) ceny.
 • Naše obchodné oddelenie v spolupráci so zákazníkom, môže navrhnúť náhrady v prípade produktov, ktorých výroba už skončila(OBSOLETE),   alebo s ich dodávkou je dočasný problém.
 • Našou hlavnou prioritou sú dodávky kvalitných súčiastok a spokojnosť

Spoločnosť 3 Q service, spol. s r. o. bola založená 15.08.1991. Je to slovenská spoločnosť bez zahraničného kapitálu. Už od svojho vzniku je ako distribútorr elektronických súčiastok. Kupovala súčiastky priamo od výrobcov, veľkých nadnárodných distributérov a menších špecializovaných distributérov, predovšetkým z Európy. Aj názov spoločnosti vyjadroval anglickými slovami jej hlavné zameranie. Išlo o poskytovanie čo najlepších služieb (service) zákazníkom. V prvom rade to boli rýchle (Quick) reakcie na dopyty a objednávky, ale aj rýchle dodávky. Ďalej to bolo zameranie sa predovšetkým na kvalitu (Quality) súčiastok a služieb pre zákazníkov. A ostatné slovo (Quite) vyjadruje úplnosť ponuky. Sú to nielen činnosti „Quick“, ale hlavne podpora zákazníkov/vývojárov. Tá spočíva predovšetkým v technickej pomoci (know how) a dodávkach vzoriek od výrobcov/dodávateľov.

Spoločnosť hneď od začiatku ponúkala, okrem širokého sortimentu elektronických súčiastok, aj elektronické súčiastky a diely pre výkonovú elektroniku. Bola prvým distribútorom spoločnosti IR (International Rectifier) pre Česko-Slovensko.

Dnes je orientácia na výkonovú elektroniku ešte výraznejšia. Je to predovšetkým širší a komplexnejší sortiment, ako sú polovodičové prvky a moduly vrátane budičov, kondenzátory elektrolytické aj fóliové, široký sortiment rezistorov, chladiče pre vzduchové a kvapalinové chladenie, teplovodivé pasty a čistiace prostriedky, ventilátory a dúchadlá, transformátory a tlmivky, zdroje a meniče, svorkovnice a konektory, od renomovaných európskych a svetových výrobcov. Ale ponúkame aj také prvky a moduly, ktoré umožňujú vyvinúť výrobky pre náročné aplikácie. Sú to napr. MOSFETy GaN a SiC, moduly „Full“ so SiC MOSFETmi a SiC Schottky diódami, vysokoúčinné možnosti chladenia, transformátory a tlmivky pre vf aplikácie a ďalšie výkonové polovodičové, pasívne, elektromechanické a konštrukčné prvky a moduly.

V súvislosti s nabíjačkami batérií v elektromobiloch ponúkame aj výkonové moduly, ktoré sú ich najvýznamnejším komponentom. 

Našim zákazníkom – vývojárom, ponúkame technickú pomoc a spoluprácu, vrátane špecialistov od našich dodávateľov. Výsledkom tejto spolupráce môžu byť aj zákaznícke riešenia a komponenty.

Našou hlavnou prioritou sú dodávky kvalitných súčiastok a spokojnosť zákazníkov.  Našim zákazníkom, ktorí vyvíjajú nové výrobky, ponúkame okrem najnovších výrobkov od našich dodávateľov/výrobcov, aj ich odbornú pomoc a zákaznícke riešenia. Pre našich zákazníkov chceme byť ešte lepším a významnejším obchodným partnerom ako doteraz.   

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Viac informácii